Loading
+90 212 274 44 62 | info@ozsezikli.com |
TheraSponge Pertürbatif Yürüme ve Denge Eğitim Seti Projesi
TheraSponge

Rehabilitasyonda pertürbasyon uygulamasını yaklaşık dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde kullanmaya başlayan ve rehabilitasyonda perturbasyon uygulayan öncü teknolojilerinden ReStep rehabilitasyon sistemini ülkemize getirip uygulayan Dr Fizyoterapist Bülent A. Özsezikli, 2012 yılından beri farklı pertürbasyon uygulamalarını hasta tedavi süreçlerinde kullanıp, bu konu ile ilgili eğitimler vermeye ve yayınlar yapmaya devam etmektedir. 2023 yılı başından beri de TheraSponge Pertürbatif Yürüme ve Denge Eğitim Seti Projesi üzerinde çalışmakta ve buluş 2024 Ocak ayında rehabilitasyon uygulamalarında yerini almıştır.

TheraSponge Pertürbatif Yürüme & Denge Ürünleri; EN 71/3 onaylı ve Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 2023/015511 no ile koruma altındadır.

TheraSponge Pertürbatif Yürüme & Denge Ürünleri EN 71/3 raporlu soft touch poliüretan, dikişsiz, eksiz, fermuarsız olup kullanıcıya zarar vermeyecek şekilde kaplanarak, çocukların dahi zarar görmeyeceği sağlıklı bir yapıdadır. Ürünlerimiz insan ve özellikle çocuk sağlığını ciddi şekilde tehdit eden ve ekolojik sisteme de oldukça zararlı olan antimon, arsenik, baryum, kadmiyum, krom, kurşun, civa, selenyum gibi ağır metalleri içermez.

TheraSponge Ürünleri

gerçek yaşam ortamına en benzer yapıyı simule edilmesine zemin hazırlar.

TheraSponge Pertürbatif Yürüme & Denge Ürünleri

  • Nörolojik Rehabilitasyonda
  • Ortopedik Rehabilitasyonda
  • Vestibüler Rehabilitasyonda
  • Geriatrik Rehabilitasyonda
  • Ampute Rehabilitasyonunda
  • Duyu Bütünlemede

tedavinizin ayrılmaz bir parçası olacak.

TheraSponge Pertürbatif Yürüme ve Denge Eğitim Seti ile yapılacak araştırmalara destek vermekteyiz. Teşvik indirimleri, kiralama seçenekleri, bilimsel destek araştırmacılarımıza sunulacak ve bilimsel yayınlarınız bu platformda da yer alacaktır.

Bize Whatsapp Hattımızdan ulaşabilirsiniz. +90 532 178 03 73 ( Whatsapp Erişimi )

Detaylar için www.therasponge.com