Loading
+90 212 274 44 62 | info@ozsezikli.com |

Özsezikli Group

Mesleki Danışmanlık

Yeni nesil teknolojiden faydalanarak zenginleştirdiğimiz fizik tedavi ve rehabilitasyon alanındaki hizmet anlayışımızı, sağlık sektöründe çalışan hastanelere ve kurumlara yayarak, yenilikçi ve etkin bir sistem kurmalarını sağlamak ve sürdürmeleri için destek vermek ana amaçlarımızdandır.

Bu amaçla, “Mesleki Danışmanlık” faaliyetlerimiz ile, birikim ve deneyimimizi talep eden ve kurumlarla paylaşıyoruz.

Geçmişte mesleki danışmanlık verdiğimiz veya halen vermekte olduğumuz ve ortak çalıştığımız, birbirinden farklı hizmetler sunan ve faaliyet alanı rehabilitasyon ile kesişen kurumlar:


1. Rehabilitasyon Merkezleri:

Darüşşafaka Maltepe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Darüşşafaka Maltepe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 15 yatak kapasitesi ile ayaktan ve yatarak fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti veren bir merkez olup 2008-2010 yılları arasında iki yıl süre ile Özsezikli Group tan mesleki danışmanlık hizmeti alarak seviyesini yurtdışındaki fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri seviyesine çıkarmıştır.


Byomed Tıp Merkezi

Özsezikli Group, yatarak fizik tedavi hizmetine ihtiyaç duyan hastalarını tedavi etme amacı ile 2011’e kadar, Byomed Tıp Merkezi ile ortak çalışma içine girmiştir.


2. Ortak Çalışma İçinde Olduğumuz Hastaneler:

Neolife Tıp Merkezi

Özsezikli Group, 2011 yılında, onkolojik ve palyatif rehabilitasyon konusunda hastalarına hizmet vermek üzere Neolife Tıp Merkezi ile anlaşmıştır.


Florence Nightingale İnme Bölümü

Ekibimiz, 2006 yılında Florence Nightingale İnme Ekibi ile ortak çalışmaya başlayarak hastalarının evde tedavisini üstlenmiştir.


3. Engelli Ürünleri İmalat ve Satışı Yapan Firmalar:

Belmo Tekerlekli Sandalyeleri

TÜBİTAK ödüllü akülü engelli araba üreticisi Belmo, 1998 yılından beri ürün çeşitliliğini arttırarak her yıl daha fazla engelliye hareketlilik kazandırmaktadır.

Kaliteli, dayanıklı ürünleri; hızlı teknik servis ve yedek parça hizmetleri ve kişiye özel imalat ile Belmo sektöründe öncü bir kuruluştur.


DNA Ortopedi

Ortez & protez, tıbbi cihaz, sarf malzemelerinin satışı ve bakımını üstlenen DNA Ortopedi firması Özsezikli Group tan 2009 yılında 1 yıl süreyle mesleki danışmanlık hizmeti almıştır.


Proklinik Ortez-Protez Uygulama Merkezi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetlerimizin önemli bir parçası olan ortez/ protez uygulamaları için Proklinik ile mesleki işbirliği içindeyiz.


4. Spor Kulüpleri:

Pilates International Academy

Amerika’nın sayılı Pilates Sertifikasyon merkezlerinden PAI’nın Türkiye’deki temsilciliğini alarak KG&CC içerisinde ülkemizin ilk Pilates akademisini kuran Gerda Ergül, Mart 2007’de ilk sertifikasyon eğitimlerini başlatmıştır. Aynı zamanda Stott Pilates sertifikaları da bulunan Gerda, akademisinde her iki kuruluşun Pilates öğretim standartlarını uygulamaktadır.


Hillside

Spordan çok daha fazlası… Türkiye’nin en iyi spor kulüplerinden.