Loading
+90 212 274 44 62 | info@ozsezikli.com |

Özsezikli Grup

HAKKIMIZDA

Günümüzde rehabilitasyon alanında son yıllarda yaşanan teknolojik gelişmeler, fiziksel engeli olan insanlara temel ihtiyaçlarını kendi başlarına karşılayabilmeleri için büyük fırsatlar sunmaktadır.

Özsezikli Group, fizyoterapi uzmanına daha çok zaman kazandıran, aynı sürede daha az eforla daha fazla insana yardım etmesine imkan tanıyan yeni rehabilitasyon anlayışıyla kurulmuş bir fizyoterapi ve rehabilitasyon ekibidir.

Tıp alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip ülkemize rehabilitasyonda yeni bir boyut kazandırmayı hedefleyen Özsezikli Group’un amacı, toplumun yaşam kalitesini yükseltmektir. Böylece sürekli araştıran, mesleki eğitimlerle bilgilerini güncelleyen, yurt içindeki ve yurtdışındaki kongreleri, toplantıları takip eden, yenilikçi ve dinamik Özsezikli Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ekibi, bütün çalışmalarını etik kurallar çerçevesinde, titizlikle gerçekleştirir.

Özsezikli Group rehabilitasyon hizmetinin her aşamasında, danışman doktorlar, uzman fizyoterapistler, hidroterapist, konuşma terapisti, psikolog, ortez-protez uzmanı ve engelli mimarından oluşan uzmanlar ile birlikte hareket ederek holistik bir tedavi yaklaşımını benimser.

İstanbul’un önemli sağlık lokasyonlarından birinde, çok amaçlı hizmet veren merkezinde; hastaların rehabilitasyonunun yanı sıra yurt içinden ve yurt dışından değerli uzmanların katılımıyla mesleki eğitimler ve toplantılar düzenlenmektedir.

Özsezikli fizyoterapi ve rehabilitasyon ekibi, tedavi olmak için merkeze gelemeyecek durumda olan hastalar için yurtdışında oldukça yaygın olan “evde fizik tedavi ve rehabilitasyon” sistemini kullanmaktadır. Böylece dinamik bir yaklaşımla hastalara her koşulda en kaliteli hizmeti vermeyi kendisine görev bilmiştir.

Rehabilitasyon alanında dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Özsezikli Group, etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış ileri rehabilitasyon sistemlerini ülkemize getirerek, hem merkezinde ve evde uygulamakta hem diğer merkezlere satışını gerçekleştirmekte hem de mesleki eğitimlerini üstlenmektedir.

Ekibimiz

Ekibimiz geleneksel tedavilerin yanı sıra, bilimsel araştırma ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek etkin ve yeni tedavi yöntemleri kullanan medikal ekibimiz, danışman doktorlarımız, uzman fizyoterapistler, hidroterapist, konuşma terapisti, psikolog, ortez-protez uzmanı ve engelli mimarından oluşmaktadır.